Bilety TAŃCE NIEOCZYWISTE KONCERT KAMERALNY - Gorzów Wielkopolski, 30 stycznia 19:00

Bilety na TAŃCE NIEOCZYWISTE KONCERT KAMERALNY

Adres wydarzenia :

Filharmonia Gorzowska
Dziewięciu Muz 10
Gorzów Wielkopolski

Czwartek 30 stycznia 19:00
Sprzedaż online kończy się : 30-01-2020 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Trio Taklamakan to zespół niezwykły i nieoczywisty. Tworzą go muzycy grający na klasycznych instrumentach i klasycznie wykształceni – bowiem wszyscy są absolwentami poznańskiej Akademii Muzycznej – a jednak ich muzyki w żaden sposób nie można określić mianem klasycznej. Choć z zamiłowania grają tanga, walce, czardasze oraz muzykę bałkańską, rumuńską, słowacką i klezmerską, nie są również kapelą folkową. Wymykając się wszelkim schematom i łącząc w swoich interpretacjach różne style i tradycje, najlepiej odnajdują się w folkowym nurcie muzyki klasycznej. Twórczość Tria Taklamakan z pewnością przypadnie więc do gustu wszystkim, dla których muzyka jest czymś więcej niż tylko „dźwiękową tapetą” lub wybijaniem rytmu do tańca.
Mieszanka życiowych doświadczeń, talentów i umiejętności członków zespołu powoduje, że muzyka, którą wykonują, jest zawsze niezwykle energetyczna i żywiołowa, często zaskakuje nietypowymi połączeniami tematów i stylów, a niekiedy bywa bardzo wirtuozowska. Program tego koncertu jest odbiciem muzycznych fascynacji zespołu, pośród których znajdziemy „połamane” rytmicznie tańce bałkańskie, zarówno żywiołowe, jak i nostalgiczne melodie klezmerskie, a także zadziorne – nie tylko argentyńskie – tanga, w których ważną i osobną pozycję zajmują utwory Astora Piazzolli.


Trio Taklamakan:
Jan Romanowski / skrzypce
Andrzej Trzeciak / wiolonczela
Michał Karasiewicz / fortepian

Aranżacje utworów:
Trio Taklamakan

W programie m.in.:
Tanga Astora Piazzolli, Tango Jalousie, Ajde Jano, Jovane Jovanko, Melodie rumuńskie, Melodie tureckie oraz autorskie kompozycje zespołu


BILETY:
25 zł
20 zł z KARTĄ SENIORA
 
 
-------------------------------------
Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN