Bilety AMADEUSZ W PODRÓŻY KONCERT FAMILIJNY - Gorzów Wielkopolski, 19 kwietnia 12:00

Bilety na AMADEUSZ W PODRÓŻY KONCERT FAMILIJNY

Adres wydarzenia :

Filharmonia Gorzowska
Dziewięciu Muz 10
Gorzów Wielkopolski

Niedziela 19 kwietnia 12:00
Sprzedaż online kończy się : 19-04-2020 12:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Zapraszamy na koncert familijny, w którym przeplatać się będą dwie historie – chłopca o imieniu Amadeusz oraz jego słynnego imiennika Mozarta. Czeka nas również kolejna fascynująca muzyczna podróż oraz znalezienie odpowiedzi na kilka niełatwych pytań. Spróbujemy dowiedzieć się m.in. jak szybko Mozart pisał Symfonię Linzką, czy pies może wabić się Figaro oraz – czy na zwykłej walizce można przejechać z Paryża do Salzburga. Odpowiedzi na wiele nurtujących pytań szukać będzie również główny bohater naszego koncertu. Dzięki jego rozmowie z publicznością i dyrygentem poznamy najpiękniejsze fragmenty Mozartowskich dzieł muzycznych oraz przekonamy się, że życie i muzyka są ze sobą bardzo blisko. Podczas niezwykłej podróży poznamy też wiele ciekawych faktów z życia jednego z najwybitniejszych kompozytorów w historii muzyki. Wykorzystane w koncercie środki artystyczne, a w tym animacje lalkowe, sceny kostiumowe oraz muzyka na żywo wykonywana przez orkiestrę, śpiewaków i aktorów, gwarantują zarówno dzieciom, jak i dorosłym niesamowite emocje.
 
WYKONAWCY:
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Marcin Sompoliński / dyrygent 
Lucyna Białas / sopran
Maciej Ogórkiewicz / baryton
Sambor Dehr / aktor 
reżyseria: Artur Romański  
 
W programie m.in. fragmenty:Symfonii g-moll i Symfonii Linzkiejoraz oper Czarodziejski flet i Wesele Figara
 
BILETY:
15 zł / bilet ulgowy dla dziecka (do 16 lat)
20 zł / bilet normalny dla opiekuna
30 zł / bilet normalny indywidualny
80 zł / bilet rodzinny (dla sześciu osób, w tym maksymalnie dwóch dorosłych – dostępny tylko w kasach biletowych)
 
-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN