Bilety BALET O KAWIE KONCERT FAMILIJNY - Gorzów Wielkopolski, 08 marca 12:00

Bilety na BALET O KAWIE KONCERT FAMILIJNY

Adres wydarzenia :

Filharmonia Gorzowska
Dziewięciu Muz 10
Gorzów Wielkopolski

Niedziela 08 marca 12:00
Sprzedaż online kończy się : 08-03-2020 12:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Zapraszamy na pełen fantazji bajkowy spektakl, w którym na scenie ożyją i zatańczą porcelanowe naczynia – elegancka filiżanka, przystojny imbryk i wytworna cukiernica, kroku zaś dotrzymywać im będzie zaprzyjaźniony młynek do kawy. Nie zabraknie również uroczych i roztańczonych czarnych ziarenek kawy, w które wcielą się uczniowie szkół baletowych. Wszyscy tancerze wystąpią w fantastycznych kostiumach, inspirowanych m.in. kształtem słynnej XVIII-wiecznej porcelany drezdeńskiej. Widowisko pełne jest humoru, zaś opowiedziana w nim taneczno-muzyczna historia nawiązuje do znanej Kantaty o kawie Johanna Sebastiana Bacha.
Balet o kawie to jedno z najpopularniejszych przedstawień Baletu Cracovia Danza, wpisujące się w tradycję wystawianych w XVII i XVIII wieku baletów o tematyce fantazyjnej i egzotycznej. Stworzony został na bazie kroków oraz figur tańca barokowego, a także elementów ówczesnej pantomimy. W roku 2014 spektakl uhonorowany został przez portal Czas Dzieci Złotym Słonecznikiem w kategorii muzyka.
Jeśli chcecie poczuć się równie fantazyjnie i wytwornie jak nasi tancerze – znajdźcie własny pomysł na oryginalne nakrycie głowy.
 
WYKONAWCY:
Balet Cracovia Danza
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Jacek Kraszewski / dyrygent 
Romana Agnel / inscenizacja  
Romana Agnel, Dariusz Brojek / choreografia 
Monika Polak-Luścińska / scenografia i kostiumy  
 
JOHANN SEBASTIAN BACH (1685-1750)
Wybór z suit orkiestrowych:
nr 1 C-dur BWV 1066
nr 2 h-moll BWV 1067
nr 3 D-dur BWV 1068
nr 4 D-dur BWV 1069 
 
Aria Lizy z Kantaty o kawie
 

BILETY:
15 zł / bilet ulgowy dla dziecka (do 16 lat)
20 zł / bilet normalny dla opiekuna
30 zł / bilet normalny indywidualny
80 zł / bilet rodzinny (dla sześciu osób, w tym maksymalnie dwóch dorosłych – dostępny tylko w kasach biletowych)
 

-------------------------------------
Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN