Bilety MUZYCZNA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA KONCERT FAMILIJNY - Gorzów Wielkopolski, 09 lutego 12:00

Bilety na MUZYCZNA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA KONCERT FAMILIJNY

Adres wydarzenia :

Filharmonia Gorzowska
Dziewięciu Muz 10
Gorzów Wielkopolski

Niedziela 09 lutego 12:00
Sprzedaż online kończy się : 09-02-2020 12:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Ten koncert przekona wszystkich, niezależnie od wieku, że muzyka nie zna granic, a jej uniwersalny język potrafi połączyć ludzi z różnych zakątków naszej planety. Na przekór zimowej aurze, wybierzemy się razem z muzykami w inspirującą i barwną muzyczną podróż, zaglądając po drodze do odległych o tysiące kilometrów ciekawych i egzotycznych miejsc. Zwiedzimy ponad piętnaście różnych krain, poznamy związane z nimi niezwykłe muzyczne historie oraz instrumenty o tajemniczo brzmiących nazwach, których na pewno nie zobaczycie i nie usłyszycie w orkiestrze symfonicznej. Muzycy – dzięki połączeniu gry na instrumentach klasycznych i etnicznych z nowoczesną elektroniką – wyczarują wiele zaskakujących rytmów i brzmień. Naszym przewodnikiem w tej wyjątkowej, pełnej dźwięków podróży będzie Piotr Steczek – artysta, który muzyczną mapę świata ma w jednym paluszku.
Zanim wybierzecie się na koncert, zapoznajcie się z tytułami utworów i spróbujcie dodać do Waszego stroju element charakterystyczny dla wybranego kraju.
 
WYKONAWCY:
Piotr Steczek / muzyka, skrzypce, skrzypce elektryczne, flety orientalne: duduk, ney, zurna, shakuhachi, fujara
 
oraz muzycy Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej 
 
Przed podróżą
Muzyczna dżungla
Perski sen
Hindii
Świat duduka
Bałkan
Kraj wiśni i koto
Favela
Blues
Irlandzki fiddler
Orient
Disco
Powrót
 

BILETY:
15 zł / bilet ulgowy dla dziecka (do 16 lat)
20 zł / bilet normalny dla opiekuna
30 zł / bilet normalny indywidualny
80 zł / bilet rodzinny (dla sześciu osób, w tym maksymalnie dwóch dorosłych – dostępny tylko w kasach biletowych)
 
 
-------------------------------------
Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN