Bilety KONCERT NA ZAKOŃCZENIE SEZONU 2019/2020 - Gorzów Wielkopolski, 19 czerwca 19:00

Bilety na KONCERT NA ZAKOŃCZENIE SEZONU 2019/2020

Adres wydarzenia :

Filharmonia Gorzowska
Dziewięciu Muz 10
Gorzów Wielkopolski

Piątek 19 czerwca 19:00
Sprzedaż online kończy się : 19-06-2020 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Zakończenie sezonu to jak zawsze spotkanie ze znakomitą symfoniką w wybornym wykonaniu.
Don Juan (1887-88) to pierwszy poemat symfoniczny Richarda Straussa. Żywiołowa muzyka olśniewa tu kolorytem harmonicznym i orkiestralnym, zaś inwencja tematyczna – świeżością i polotem. Don Juan Straussa to nie cyniczny uwodziciel i awanturnik, lecz z krwi i kości bohater, którego młodzieńczy duch wyzwala się dzięki kobiecemu pięknu, zaś miłość i namiętność stanowią o jego wewnętrznej sile. Dzieło porywa od pierwszych taktów i skupia na sobie po sam finał. Kolejne zwycięstwa Don Juana w jego miłosnych podbojach sprawiają, że muzyka eksploduje niepohamowaną siłą, a sam bohater lśni w jej blasku jak w świetle jupiterów. W dojmującym finale jego wewnętrzny ogień gaśnie; barwy tracą blask i ciemnieją. Pozbawiony miłości Don Juan zostaje sam w ponurym i zimnym świecie.
Symfonia d-moll (1886-88) Césara Francka wzbudziła we Francji prawdopodobnie więcej emocji niż legendarne podboje Don Juana. Ta jedyna symfonia w dorobku kompozytora, za sprawą śmiałych nawiązań do niemieckiej tradycji muzycznej, w tym do zdobyczy Wagnera i Brahmsa, okazała się dziełem politycznie niepoprawnym i wywołała w paryskim środowisku muzycznym falę ostrej krytyki. Na szczęście muzyka broni się sama i dziś ta pełna melodycznej urody i harmonicznego bogactwa symfonia należy do filharmonicznego kanonu.
Zgodnie z tradycją - w koncercie na zakończenie sezonu nie może zabraknąć niespodzianki. Tym razem postaramy się zaskoczyć Państwa udziałem wyjątkowego solisty. Kto nim będzie i w jakim zaprezentuje się repertuarze – zdradzimy w niedługim czasie.
 
WYKONAWCY:
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Jacek Kraszewski / dyrygent 
 
PROGRAM:
RICHARD STRAUSS (1864-1949)
Don Juan op. 20 
CÉSAR FRANCK (1822-1890)
Symfonia d-moll
 
BILETY:
60 zł normalny
50 zł ulgowy
40 zł balkon
 
-------------------------------------
Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN