Bilety MUZYCZNE KRAJOBRAZY KONCERT KAMERALNY - Gorzów Wielkopolski, 21 lutego 19:00

Bilety na MUZYCZNE KRAJOBRAZY KONCERT KAMERALNY

Adres wydarzenia :

Filharmonia Gorzowska
Dziewięciu Muz 10
Gorzów Wielkopolski

Piątek 21 lutego 19:00
Sprzedaż online kończy się : 21-02-2020 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Cracow Guitar Quartet to czołowa polska formacja gitarowa wykonująca muzykę klasyczną wszystkich epok – od renesansu po współczesność. Podczas tego koncertu muzycy zaproszą na muzyczną podróż z czterema gitarami – od Europy po Amerykę Południową.
Na początek Niemcy – obraz XVII-wiecznej dworskiej kultury tanecznej ujęty w ramy czterech tańców ze zbioru Terpsichore, musarum aoniarum quinta autorstwa kompozytora, organisty i teoretyka muzyki Michaela Praetoriusa oraz III Koncert Brandenburski Johanna Sebastiana Bacha – arcydzieło muzyki koncertującej i jeden z najpiękniejszych przykładów barokowego obrazu światła i cienia. Miniatura Rêverie Claude’a Debussy’ego to już Francja. Kompozycja przypomina ulotny pejzaż, marzycielską wizję utrwaloną w dźwiękach, którym piękne brzmienie gitary nadaje szczególnego uroku. Za sprawą ilustracyjnej kompozycji Leo Brouwera Krajobraz kubański z deszczem przeniesiemy się w niezwykły świat brzmień sonorystycznych, mieniących się wieloma odcieniami padającego deszczu – od pojedynczych kropli, po burzę z piorunami i gradem.
Po przerwie zabrzmi muzyka Edvarda Griega z baśniowej suity Peer Gynt – przepełniona wielkim smutkiem Pieśń Solvejgi oraz orientalny Taniec Anitry. Dalsza podróż – za sprawą programowej fantazji orkiestrowej Noc na Łysej Górze Modesta Musorgskiego – ukaże nam świat ludowej fantastyki rosyjskiej, zaś w krainę białoruskich baśni zabierze nas współczesna opowieść o sześciu rybach – Die sechs Fische – austriackiego kompozytora i gitarzysty Dietmara Ungeranka. Na zakończenie przeniesiemy się do Ameryki Południowej, słuchając Tańców brazylijskich napisanych przez pochodzącego z tego kraju gitarzystę i multiinstrumentalistę Celso Machado.
 

Cracow Guitar Quartet:
Miłosz Mączyński / gitara
Joanna Baran-Nosiadek / gitara
Łukasz Dobrowolski / gitara
Mateusz Puter / gitara 
 
PROGRAM:
MICHAEL PRAETORIUS (1571-1621)
Cztery tańce z Terpsychory 
JOHANN SEBASTIAN BACH (1685-1750)
Koncert brandenburski nr 3 BWV 1048 
CLAUDE DEBUSSY (1862-1918)
Rêverie 
LEO BROUWER (*1939)
Krajobraz kubański w deszczu 
EDVARD GRIEG (1843-1907)
I i II Suita Peer Gynt op. 46 i 55
Pieśń Solvejgi i Taniec Anitry 
MODEST MUSORGSKI (1839-1881)
Noc na Łysej Górze 
DIETMAR UNGERANK (*1950)
Die sechs Fische (część I i II) 
CELSO MACHADO (*1953)
Tańce brazylijskie (wybór)
 
BILETY:
25 zł
20 zł z KARTĄ SENIORA
 
-------------------------------------
Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN