Bilety BO WE MNIE JEST SEX – PIOSENKI KALINY JĘDRUSIK KONCERT Z CYKLU LIGHT - Gorzów Wielkopolski, 25 maja 19:00

Bilety na BO WE MNIE JEST SEX – PIOSENKI KALINY JĘDRUSIK KONCERT Z CYKLU LIGHT

Adres wydarzenia :

Filharmonia Gorzowska
Dziewięciu Muz 10
Gorzów Wielkopolski

Sobota 25 maja 19:00
Sprzedaż online kończy się : 25-05-2019 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Jacek Kraszewski / dyrygent
 
Marcin Partyka / kierownictwo muzyczne, aranżacje, fortepian
 
Śpiew:
Jagoda Stach
Anna Fedorowicz
Aurelia Luśnia
Karolina Łopuch
Karolina Burek
Klaudia Kuchtyk
 
Janusz Gast / scenariusz i reżyseria
Bogusław Sobczuk / prowadzenie
„Bo we mnie jest seks, gorący jak samum / Bo we mnie jest seks, któż oprzeć się ma mu?” – nucąc ten ponadczasowy i kultowy przebój, zapraszamy na najbardziej kobiece wydarzenie sezonu – koncert piosenek Kaliny Jędrusik.
Niezapomniana artystka i aktorka była kobietą o wielu twarzach. Nie przystawała do żadnych kanonów czy utartych kobiecych typów. Swoją ekstrawagancją budziła skrajne emocje – od zachwytu do potępienia. Symbol seksu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku, skandalistka, prowokatorka i barwny rajski ptak na tle ówczesnej szarej peerelowskiej rzeczywistości. Jednocześnie niezrównana interpretatorka piosenek Kabaretu Starszych Panów. Kochali ją widzowie, słuchacze piosenek, publiczność teatralna i twórcy. Oprócz Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego pisali dla niej najlepsi poeci i kompozytorzy: Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Krzysztof Komeda, Adam Sławiński. Dziś jej wizerunek jest już legendą, a samą artystkę wspominamy bez kontrowersji, za to z nostalgią, podziwem i w najlepszych słowach – wybitna, niepowtarzalna, niezastąpiona. Taką właśnie Kalinę Jędrusik wspominać będziemy również podczas tego wyjątkowego koncertu, słuchając jej najbardziej znanych piosenek.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN