Bilety CZWÓRKA Z FANTAZJĄ KONCERT KAMERALNY - Gorzów Wielkopolski, 10 maja 19:00

Bilety na CZWÓRKA Z FANTAZJĄ KONCERT KAMERALNY

Adres wydarzenia :

Filharmonia Gorzowska
Dziewięciu Muz 10
Gorzów Wielkopolski

Piątek 10 maja 19:00
Sprzedaż online kończy się : 10-05-2019 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Daniel Bernardino / obój
Paulina Wasik / skrzypce
Dawid Pajdzik / altówka
Natalia Makuch / wiolonczela
 
PROGRAM:
WOLFGANG AMADEUS MOZART (1756-1791)
Kwartet na obój, skrzypce, altówkę i wiolonczelę K. 370
 
 
Adagio na rożek angielski, skrzypce, altówkę i wiolonczelę K. 580a
 
BENJAMIN BRITTEN (1913-1976)
Phantasy Quartet
 
JEAN FRANÇAIX (1912-1997)
Kwartet na rożek angielski, skrzypce, altówkę i wiolonczelę
 
Obój i rożek angielski – dwa instrumenty dęte o wyjątkowo pięknym, miękkim i głębokim brzmieniu. Okazją, by ich posłuchać będzie ostatni koncert kameralny w sezonie. Na program złożą się utwory napisane na obój lub rożek i trzy instrumenty smyczkowe. Skrzypce, altówka i wiolonczela, w zależności od charakteru kompozycji, będą jednak nie tylko akompaniamentem, ale i równorzędnymi partnerami w muzycznym dialogu z głosami instrumentów dętych.
Koncert rozpoczną dwie kompozycje Wolfganga Amadeusza Mozarta – będący mistrzowskim połączeniem stylu koncertującego z kameralnym Kwartet obojowy F-dur (1781) oraz medytacyjne w nastroju i bardzo śpiewne za sprawą partii solowej Adagio na rożek angielski, skrzypce, altówkę i wiolonczelę (1789). Po klasycyzującym Mozarcie przyjdzie czas na muzykę początku ubiegłego wieku – skrzący się nastrojami, detaliczny w melodyce i swobodny w formie Phantasy Quartet (1932) Benjamina Brittena oraz nastrojowy, lekki, barwny i pełen dowcipu Kwartet na rożek angielski, skrzypce, altówkę i wiolonczelę (1971) francuskiego kompozytora Jeana Françaix.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN