Bilety W PARZE Z MUZYKĄ KONCERT KAMERALNY - Gorzów Wielkopolski, 05 kwietnia 19:00

Bilety na W PARZE Z MUZYKĄ KONCERT KAMERALNY

Adres wydarzenia :

Filharmonia Gorzowska
Dziewięciu Muz 10
Gorzów Wielkopolski

Piątek 05 kwietnia 19:00
Sprzedaż online kończy się : 05-04-2019 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

FaKe DuO:
Gaëlle Dohen / flet
Tomasz Żymła / klarnet basowy
 
PROGRAM:
CLAUDE DEBUSSY (1862-1918)
Syrinx na flet solo
 
BELA KOVACS (*1937)
Hommage a Debussy na klarnet solo
 
CHARLES KOECHLIN (1867-1950)
Sonatine Modale na flet i klarnet op. 155a
 
GUILLAUME CONNESSON (*1970)
Disco Toccata na klarnet i wiolonczelę
 
ANDRÉ JOLIVET (1905-1974)
Sonatine na flet i klarnet
 
ERIC TANGUY (*1968)
Musique pour Ming na flet i wiolonczelę
 
PIERRE GABAYE (1930-2000)
Sonatine na flet i fagot
 
Opracowanie utworów na flet i klarnet basowy:                 
Gaëlle Dohen
FaKe DuO to dwoje obdarzonych artystyczną odwagą muzyków, którzy zdecydowali się, jak sami mówią, na dość niebezpieczną przygodę. Jej kierunek wyznaczają dwa instrumenty dęte drewniane – flet poprzeczny i klarnet basowy. Zważywszy na różnice w ich skali, rejestrach dźwięków oraz barwie, jest to zestawienie dość nietypowe, jeśli nie eksperymentalne.
O tym, co może wyniknąć z ich wspólnej gry, przekonamy się podczas koncertu, którego trzon tworzą kompozycje współczesnych twórców w opracowaniu na flet i klarnet basowy. W programie znalazły się: klasycyzująca Sonatina Modale (1936/1937) Charlesa Koechlina, energetyczna i motoryczna Disco Toccata (1994) Connessona, Sonatina (1962) André Joliveta, inspirowany tradycyjną muzyką chińską utwór Musique pour Ming Erica Tanguy’a oraz neoklasycystyczna, swobodna i humorystyczna w charakterze Sonatina (1962) Pierre’a Gabaye’a.
W wykonaniu muzyków duetu usłyszymy również utwory solowe: impresjonistyczny i poetycki Syrinx na flet (1912) Claude’a Debussy’ego oraz przywołujący nastrój jego muzyki Hommage a Debussy (1990) na klarnet Beli Kovacsa z pobrzmiewającymi echami Preludium z Popołudnia fauna.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN