Bilety VI FESTIWAL MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ IM. WOJCIECHA KILARA / GALA MUZYKI FILMOWEJ - Gorzów Wielkopolski, 20 października 19:00

Bilety na VI FESTIWAL MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ IM. WOJCIECHA KILARA / GALA MUZYKI FILMOWEJ

Adres wydarzenia :

Filharmonia Gorzowska
Dziewięciu Muz 10
Gorzów Wielkopolski

Sobota 20 października 19:00
Sprzedaż online kończy się : 20-10-2018 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Maciej Sztor / dyrygent
Miłosz Wieliński / skrzypce
 
Poznański Chór Kameralny
Bartosz Michałowski / przygotowanie chóru
 
Paweł Sztompke / prowadzenie koncertu
 
PROGRAM:
WOJCIECH KILAR (1932-2013)
Suita z muzyki do filmu Dracula
 
HANS ZIMMER (*1957)
Suita z muzyki do filmu Gladiator
Suita z muzyki do filmu Piraci z Karaibów: Na Nieznanych Wodach
 
JOHN WILLIAMS (*1932)
Suita z muzyki do filmu Harry Potter
Temat z filmu Lista Schindlera
 
HOWARD SHORE (*1946)
Suita z muzyki do filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
 
JAMES HORNER (1953-2015)
Suita z muzyki do filmu Avatar
 
Muzyka filmowa to obowiązkowy punkt każdej edycji Festiwalu. Tym razem zapraszamy na spotkanie z wielkim kinem amerykańskim i twórczością najwybitniejszych współczesnych kompozytorów tego gatunku. Podczas gali finałowej usłyszymy m.in. muzykę Hansa Zimmera, Johna Williamsa czy Jamesa Hornera, pochodzącą z pełnych rozmachu produkcji ostatnich dekad. W programie nie zabraknie tematów i motywów z takich filmów jak Gladiator, Piraci z Karaibów, Harry Potter czy Avatar. Polskim akcentem będzie napisana przez Wojciecha Kilara suita z filmu Dracula Fr. Copolli. Ta aranżowana na imponujące składy orkiestrowe muzyka to nie tylko część świata filmu, ale również ważny rozdział twórczości symfonicznej naszych czasów. Nowoczesność przeplata się w niej z tradycją nawiązującą do dzieł tak wybitnych symfoników jak Gustaw Mahler, Anton Bruckner czy Dymitr Szostakowicz.
Za pulpitem dyrygenckim stanie tego wieczoru Maciej Sztor – jeden z najlepszych interpretatorów amerykańskiej muzyki filmowej pisanej na duże symfoniczne składy orkiestrowe. Za jej propagowanie dyrygent otrzymał listy z gratulacjami i podziękowaniami m.in. od Johna Williamsa, Hansa Zimmera i Jamesa Hornera.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy:

?

Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN